Spożycie alkoholu a długość stosunku seksualnego

Witam mam od dłuższego czasu problem chciałbym go naprawić zastanawiam czasami co to może być i dlaczego podczas stosunku z partnerka szybko dostaję erekcji a jak wypije alkohol to mogę długo się kochać proszę o pomoc moja partnerka niechce żebym pij z względu żeby się kochać.

Warto dodać, że NFZ nie zapewnia bezpłatnej opieki seksuologicznej.
Trzeba podkreślić, że stosowanie alkoholu w takich sytuacjach jest pułapką i zachowaniem ryzykownym.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Dzień dobry!

Opóźnienie ejakulacji to naturalna i powszechna reakcja na spożycie alkoholu. Uznanie tego za "dobry sposób" na wydłużenie czasu stosunku to jednak pułapka i ryzyko dla zdrowia.

Pozdrawiam!