Problemy z wytryskiem po spożyciu alkoholu

Witam, Podczas nawet gry wstępnej przed odbyciem zbliżenia potrafię dojść, natomiast po spożyciu nie wielkiej ilości alkoholu ten problem znika, dlatego piszę z zapytaniem co zrobić z tym dalej? czy jakieś leki, ćwiczenia bądź jeszcze jakieś inne zalecenia w tym kierunku?

Ze względu na stopień nasielenia objawów (wytrysk przed penetracją) wskazane odwiedzenie lekarza seksuologa.
Szukanie własnych sposobów może tylko opóźnić uzyskanie poprawy, może utrwalić niepokojący Pana objaw...
W Lublinie są lekarze seksuolodzy.
Życzę powodzenia. JW, www.seksuologia.com