Brak powięzi oraz przedostawanie się mięśnia

Witam pare tygodni temu zauważyłam u siebie na przedniej części podudzia miękkie wybrzuszenie najbardziej widoczne przy napinaniu mięśnia. Lekarz na usg stwierdził że w badaniu uwidoczniono na powierzchni bocznej podudzia odcinkowy brak powięzi oraz uwidoczniono przedostawanie się mięśnia ponad powięź to oznacza? Czy jest się czym martwić? Nie miałam nigdy żadnego urazu. Boję się że to coś poważnego. Czy to mimo wszystko może być jakiś guz?Czy muszę uważać? Czy wysokie obcasy mogą mi zaszkodzić?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi się wypowiedzieć bez możliwości przeprowadzenia badania. Sugeruję kontakt z ortopeda i do czasu wizyty odciążanie kończyny.