Jak rozciągnąć mięsień powięzi szerokiej?

Witam, Mam pytanie do fizjoterapeuty. W jaki sposób można rozciągnąć napięty mięsień powięzi szerokiej . Dodam że ćwiczenia na rollerze po tygodniu przyniosły poprawę ale nie dały zadowalającego efektu. Powinienem kontynuwać ćwiczenia na rollerze ( 2 razy dziennie po 3 minuty na każdą partię mieśni ) czy szukać innego rozwiązania. Bardzo proszę o podpowiedź Pozdrawiam

Witam, zalecam kontynuować ćwiczenia, jak również proponuje wybrać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty, który technikami powięziowymi i manualnymi, rozluźni powięź i mięsień.
Pozdrawiam.