Cienkie ścięgna i naderwany mięsień

Witam. Mam 28 lat. Od dawna gram w siatkówkę. Doznałem urazu barku. Zrobiłem usg i ścięgna są cienkie i mikro naderwany mięsień. Miałem podbne problemy z kolanami ale brałem środek flexit drink przez 3 miesiące i kolana wróciły do zdrowia ;) brałem ten preparat z myślą o barku ale niestety nie pomaga. Czytałem aby wcierać w bark maść z kolagenem i glukozaminą lub maść ben-gay. Czy to pomoże? Zrobiłem przerwę w grze na ok. pół roku, chodziłem na rehabilitację, nic nie pomogło. Pozdrawiam

Witam, proponuje jeszcze wybrać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty, który pracuję technikami powiezionymi i terapia manualną. Terapia przyspieszy regeneracje tkanek oraz fizjoterapeuta pokaże Pani ćwiczenia które pomogą wrócić do sprawności.
Pozdrawiam