Cienkie ścięgna i naderwany mięsień
Witam. Mam 28 lat. Od dawna gram w siatkówkę. Doznałem urazu barku. Zrobiłem usg i ścięgna są cienkie i mikro naderwany mięsień. Miałem podbne problemy z kolanami ale brałem środek flexit drink przez 3 miesiące i kolana wróciły do zdrowia ;) brałem ten preparat z myślą o barku ale niestety nie pomaga. Czytałem aby wcierać w bark maść z kolagenem i glukozaminą lub maść ben-gay. Czy to pomoże? Zrobiłem przerwę w grze na ok. pół roku, chodziłem na rehabilitację, nic nie pomogło. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam, proponuje jeszcze wybrać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty, który pracuję technikami powiezionymi i terapia manualną. Terapia przyspieszy regeneracje tkanek oraz fizjoterapeuta pokaże Pani ćwiczenia które pomogą wrócić do sprawności.
Pozdrawiam