Zabiegi fizjoterapeutyczne przy naderwanym ścięgnie mięśnia czworogłowego uda

Naderwane ścięgno m czworogłowego uda. Jakie zabiegi fizjoterapetyczne? Co mogę zrobić żeby przyśpieszyć regenerację ?
ponad rok temu

Przede wszystkim należy stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i fizjoterapeuty, Regeneracja ścięgna wymaga cierpliwości i rozwagi, także odpowiednio długiego czasu odciążenia. W pierwszej fazie leczenia na pewno sporą pomocą będą zabiegi fizykoterapeutyczne.