Zgrubienie w obrębie podudzia a możliwe dolegliwości

Kilka tygodni temu zauważyłam na przedniej części podudzia miękkie zgrubienie najbardziej widoczne przy napinaniu mięśnia. wynik badania usg: na przedniej powierzchni bocznej podudzia odcinkowy brak powięzi oraz uwidoczniono przedostawanie się mięśnia ponad powięź co to oznacza? Czy jest się czym martwić? Nie miałam nigdy żadnego urazu.Lekarz powiedział że zgrubienie musi być już od dłuższego czasu. Boję się że to coś poważnego. Czy lekarz na usg mógł pomylić to z jakimś guzem np mięsakiem?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie jestem w stanie odp na pytanie czy lekarz mógł się pomylić, ale nie sądzę. Jeśli ma Pani wątpliwości proszę skonsultować się z innym lekarzem, niestety ale bez badania nie jestem w stanie więćej pomóc. Proszę pytać o dalsze postępowanie lekarza, który wykonuje badanie, widzi wyniki i ma możliwość zbadania Pani, w ramach porady internetowej nie jestem w stanie więcej pomóc.