Brak przyjemności podczas współżycia a zespół paranoidalny

Witam, cierpię na zespół paranoidalny od dawna już nie czuję żadnej przyjemności podczas współżycia. Mam również problem z uczuciami ciężko mi coś poczuć do kogoś. Czy ta oziębłość to przyczyna choroby?

Witam,
może tak też być. Czy korzysta Pani z jakiejś psychoterapii, to mogłoby pomóc w odblokowaniu uczuć. Być może także warto byłoby skonsultować się z seksuologiem. Jednak warto także zająć się sobą od strony psychologicznej, zapewne wiele można zmienić. Pozdrawiam.