Brak przyjemności seksualnej w pozycji na jeźdźca

Witam. Czy jest to normalne, że uprawiając seks ze swoich narzeczonym, w pozycji '' na jeźdźca '' nie odczuwam przyjemności? Praktycznie w ogóle nie czuję, że on tam jest w środku. Czy coś jest ze mną nie tak? W innych pozycjach, w których dominuje narzeczony, jest wszystko w porządku. Widzę, że już mu się nie podoba to, że ciągle musi on dominować, ale jak mam się ruszać, kiedy go w ogóle w sobie nie czuje? Coraz mniej się kochamy, zaczynami się kłócić. Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Sugeruje kontakt z seksuologiem, ewentualnie poszukac pozycji w których oboje odczuwaja Państwo przyjemność i satysfakcję

Poszukajcie pozycji, która da i Pani i partnerowi satysfakcję. Ponadto jeżeli sfera seksualna jest u Państwa tematem "kłótniorodnym" warto jest o niej porozmawiać na spokojnie. Polecam powiedzieć otwarcie partnerowi dlaczego nie jest Pani zadowolona z tej pozycji i dlaczego woli inną - a także proszę wysłuchać jego wersji. Omówcie swoje wzajemne oczekiwania, porozmawiajcie o "eksperymentach", zaplanujcie coś "niecodziennego". Seks powinien przynosić przyjemność i spajać związek, a nie doprowadzać do kłótni i separowania się.
Być może - jeżeli wasze rozmowy nie przyniosą rezultatów i problem nie będzie znikał - przyda się konsultacja z psychologiem par lub psychologiem-seksuologiem. Powodzenia!