Dlaczego przestałam czuć przyjemność podczas seksu?

Dotychczas byłam zadowolona ze współżycia ze swoim partnerem jednak ostatnio gdy się kochamy ja nie czuje nic, żadnej przyjemności. Dziwnie się z tym czuje. Czy coś jest ze mną nie w porządku? Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Dodam że ostatnio dość często się kłócimy czy to może mieć związek z ta sytuacja?

Lek. Tomasz Budlewski

Może mieć związek , proponuje udac się do lekarza seksuologa

Zakłócenia w relacji, częste konflikty i nieporozumienia w przypadku kobiet bardzo często mają odbicie w sferze kontaktów intymnych. Jeśli taki stan będzie się utrzymywał, zalecam terapię par u psychologa-seksuologa.