Brak rozwoju piersi u 18-latki

Dobry wieczór! Mam straszny problem, z którym nie daję sobie już rady... Mam 18 lat i zero piersi. Ich w ogóle nie ma, nie są rozwinięte, nic. Regularnie miesiączkuję, odżywiam się prawidłowo, cały czas czekam aż coś "drgnie", lecz nic się nie zmienia. Jetsem zrozpaczona, moja pewność siebie jest tak słaba, że ciężko mi normalnie funkcjonować. nienawidzę swojego ciała, nie mam pojęcia co mogę zrobić. Myślałam o operacji plastycznej, ale czy coś da? poza tym jest droga. Są jakieś sposoby? POMOCY

Magdalena Mroczek

Najlepiej będzie skonsultować się z endokrynologiem, który sprawdzi czy nie ma zaburzeń hormonalnych.