Brak samoczynnej erekcji a możliwe przyczyny

Witam. am 35 lat i odkąd pamiętam nigdy nie miałem porannego wzwodu, długo nie wiedziałem nawet, że coś takiego jest normą. Generalnie erekcja nigdy nie pojawia się samoczynnie, zawsze wymaga bardzo długiej stymulacji a i tak jest krótka i niepełna. Podczas seksu miałem zawsze bardzo słabe doznania (w prezerwatywie i bez). Niepokoi mnie także bardzo długi okres refrakcji, który zawsze był bardzo długi min. 5 godzin. Nie piję, nie palę, odżywiam się zdrowo. Co może być przyczyną takiego stanu?

Dzień dobry!

Przyczyny mogą leżeć w stanie zdrowia - np. hormonalne, naczyniowe itp. Warto skonsultować się z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!