Brak satysfakcji z masturbacji po obrzezaniu

Witam. Miesiąc temu byłem obrzezany. Masturbacja nie sprawia mi przyjemności, podobnie orgazm-wytrysk jest zwykłą reakcją organizmu która nie daje mi przyjemności. Z erekcja problemów nie mam ale raczej dochodzi do niej z powodu podniecenia psychicznego niż bodźców fizycznych. Dodatkowo wytrysk jest słaby, tzn sperma raczej wycieka powoli niż tryska, przed zabiegiem było inaczej, wytrysk był silniejszy i czułem po nim ulgę. Co powinienem zrobić? Pozdrawiam.

Nie jest też podana przyczyna obrzezania. Stulejka?
Wiązanie siły wytrysku z zabiegiem usuniecia napletka wydaje mi się nieuprawnione, ale proszę porozmawiać ze swoim chirurgiem, który wykonywał zabieg.
Brak odczuwania przyjemności (anhedonia) to funkcja mózgowa.
Sprawę warto wyjaśnić, proponuję dla rozwiania swych wątpliwości porozmawiać ze swoim chirurgiem, Jeśli wątpliwości (i objawy) pozostaną, to proszę poszukać dobrego lekarza seksuologa, szczęśliwie w stolicy ma Pan wybór.
Życzę powrotu do satysfakcjonującej kondycji.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl, Poznań.