Brak snu w ciągu dnia u dziecka
Moja corka z powodu nie spania w dzien (ciągle sie wybudza, spi po 20, 40 minut), marudzenia, nocnego wiercenia i krecenia, a takze kolek i wzdęc, pomimo stosowania sab simplex, delicol i debridat a takze czopkow viburcol i mleka bebilon comfort nie bylo poprawy. usg brzuszka i posiew moczu wyszedl dobrze a problem nie zniknal. Pediatra mysli ze to nietolerancja bialka i zalecil mleko nutramigen. Mala pije go juz 24h a ja nie widzę efektow, kiedy powinnam sie ich spodziewac? Jestem u kresu sil.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Witam, nie pisze Pani w jakim wieku jest córeczka, ale opisane przez Pania objawy są często wynikiem niedojrzałości rożnych układów np. trawiennego, neurologicznego. Wiem, ze jest Pani bardzo cieżko i jest Pani zmęczona brakiem możliwości odpoczynku, ale przy niedojrzałości potrzebna jest cierpliwość i czas, który jest jedynym lekarstwem. Pozdrawiam