Wprowadzenie Bebilon Pepti u 4-miesięcznego dziecka

Mam córkę (zaczęła 4m-c) Karmiona jest Bebilonem a teraz wprowadzam Bebilon Pepti. Pomimo stosowania sab simplex i biogai mała podkurcza nogi do góry i stęka. Czy to kolki?Polecono mi krateter windi który usuwa gazy i jest trochę lepiej. Jakie kroki poczynić aby wyelimować kolki i ulżyć dziecku. Brak płaczu godzinami jak jest przy kolkach (może łagodniej przechodzi przez sab simplex). Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

może trzeba przejść na nutramigen, stopniowe po 10 ml bo dzieci trudno przyzwyczajają się do tego smaku ale powinno być lepiej.