Kolka niemowlęca i brak poprawy po Debridat

Córka ma 9,5 ms. Po 1 ms stwierdzono u niej mocną kolkę niemowlęcą. Zaczęło się od całodobowego stękania a skończyło na krzyku. Podczas ataku słychać burczenie. Córka dostaje Debridat, który łagodzi ataki, jednak martwię się, ponieważ nie ma żadnej poprawy. Po 8 ms karmienia piersią przeszłam na Bebilon Pepti DHA 2. Dziecko nadal stęka, wiatry puszcza serią wieczorem lub rano. Kupy w porządku, USG brzuszka, badanie moczu również. Dziecko przybiera. Czy mam czekać czy udać się do specjalisty?

może trzeba podawać inne mleko, mniej alergizujące?. Nutramigen-. lekarz powinien to przepisać jeśli nie pomoże to może coś w zupkach go uczula czasem marchew lub ziemniak a czasem jajko, trzeba to ew.sprawdzić drogą eliminacji, testy alergiczne teraz nic nie dają bo to za wcześnie.