Brak usunięcia szwu po operacji wyrostka robaczkowego

jestem po usunieciu wyrostka po siedmiu dniach mialam miec usuniete szwy byl to szew kosmetyczny lecz pielegniarka obciela dwa supełki i nitka uciekła chirurg powiedział ze nie bedzie teraz grzebal w ranie bo jest za swieża kazal przyjechac za 3 dni czy moga usunac nic bez naruszania rany jakie beda konsekwenje nie usuniecia szwu bo tez mi to proponowal

Wszystko zależy od tego czy użyty szew był wchłanialny czy nie. Proszę uzyskać w tym względzie informacji od chirurga w poradni.