Brak uzupełnienia górnej jedynki

Kilka lat temu wykruszył mi się kącik górnej jedynki- dosłownie milimetr. Miałam wtedy uzupełnienie... aż do dziś. To uzupełnienie mi wypadło. Nie mam pieniędzy żeby zapłacić za usługę, czy mogę to zostawić tak jak jest?

Każdy uszczerbek zęba powinien być odbudowany. Jednak jeśli nie może Pani sobie w tej chwili na to pozwolić, proszę przynajmniej kontrolować regularnie tego zęba ( do czasu nowej odbudowy ).