Sposoby uzupełnienia braku jedynki

Witam, straciłam górną prawą jedynkę. Okazało się , że nie ma na miejsca na implant i zaproponowany został aparat w celu pozyskania odpowiedniej wielkości przerwy w górnym łuku. W czasie wizyty u ortodonty, zasugerowane zostało inne rozwiązanie, mianowicie przesunięcie zębów z prawej strony do środka, aby dwójka była jedynką itd. Następnie nadany zostałby kształt zębom, aby wyglądały one estetycznie. Czy to jest w ogóle możliwe? Czy będzie wyglądało to dobrze? Już sama nie wiem co o tym myśleć.

Trudno oceniać możliwości uzupełnienia powstałego u Pani braku. Mogą tu być uzupełnienia stałe i ruchome. Implant, mostek, proteza na jeden ząb.Leczenie ortodontyczne też oczywiście wchodzi w grę, ale jest czasochłonne i kosztowne.