Jaką metodą można odbudować złamane jedynki?

Witam mam straszny problem,wczoraj dowiedziałam sie ze złamała mi sie jedynka górna a jedynka obok tez niestety złamana.Na implanty mnie nie stac,mój dentysta zaproponował mi usuniecie jedynek i włozenie tymczasowych na czas robienia przez protetyka chyba mostku ...z wrazenia nie pamietam prosze mi powiedziec co byłoby najlepsze na ten problem zrobic ,bo jestem strasznie załamana..

Implanty to nie jedyne rozwiązanie na uzupełnienie braków zębowych.Myślę,że lekarz pomoże Pani rozwiązać problem z brakami w sposób zadowalający pod względem kosmetycznym,funkcjonalnym i finansowym.