Brak włosów na pejsach

dlaczego nie rosną mi włosy na pejsach (w okolicach uszu)?? są tam 2 centymetrowe włoski. wygląda to jak bym wygolił sobie 2 trójkąty i po 2 miesiącach odrosły małe włoski. nie wiem co mam robić. jestem w wieku 15 lat i jestem chłopakiem. pytam się dlatego ponieważ mam dłuższe włosy. i co mogę poradzić na ich wypadanie?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Pieprzyki a rak skóry

Czy pieprzyki mogą przyczynić się do powstania raka skóry? Czy niepozorna brązowa plamka może stać się czerniakiem? Na ten temat wypowiada się specjalista - prof. Waldemar Placek, dermatolog.

Witam, trudno jest mi się odnieść bez możliwości obejrzenia zmian. Jeśli są one symetryczne to należy brać pod uwagę uwarunkowania genetyczne. W miejscach słabego wzrostu włosów można stosować steryd w płynie. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy