Brak wyrastania nowych włosów

Mam problem z nieodrastającymi włosami, które wypadły. Na linii czoła widać dużo nowych małych włosków ale już ok 1cm za tą linią nie widać już od bardzo tzw. "baby hair", próbowałam wcierki, różnego rodzaju suplementy, zioła i nic nie pomagało. Na czubku głowy już widać bardzo duże prześwity, byłam na badaniach hormonów i testosteron mam 0,66ng/ml, gdzie na wydruku piszę mi że norma to 0.05-0.73, czy testosteron zaburza wyrastanie moich nowych włosów?

Witam. Poziom testosteronu pozostaje w normie nie sądzę więc że to on jest przyczyną dolegliwości. Sugeruję natomiast wizytę u dermatologa który przeprowadzi wnikliwe badanie.