Brak zarostu na twarzy a prawdopodobne przyczyny

.Robilem badania tej wydzieliny i nic nie stwiedzono-nie ma w niej bakterii.Dalsze objawy to brak w 90% zarostu na twarzy,tylko mam troche pod nosem i na brodzie.Wyzej wymienione objawy mam od 1997 roku od czerwca. Jeśli macie jakies pomysły w tej chorobie to proszę Was o pomoc bo ja już nie mam pomyslow ani mój lekarz.Stracilem na to mnóstwo czasu i pieniędzy i nie ma zadnych rezultatow.Jedyno co udało się zrobić to zwiekszyc ilość plemnikow z 10 mln na 95 mln w 1 ml

Szanowny Panie,

Proponuję dodatkowe oznaczenie testosteronu całkowitego, SHGB, estradiolu, LH i FSH. Jeśli nie robił Pan, to wskazane jest wykonanie usg jąder.Z badaniami proszę zgłosić się do swojego endokrynologa. Niestety pierwsza część Pańskiego pytania jest niewidoczna w systemie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz