Czy endokrynolog przepisuje sterydy?

Czy endokrynolog przepisuje sterydy? Mam 20 lat i nie mam zarostu na twarzy. Postura dziecieca . Jakia to problem byc moze?/////////

Witam Pana,

Oczywiście, endokrynolog może wypisać sterydy, jeśli są kliniczne wskazania do tego typu suplementacji. Może mieć Pan hipogonadyzm, proszę oznaczyć sobie na początek stężenie testosteronu we krwi oraz LH i FSH - rano na czcz i najlepiej z wynikami zgłosić się do lekarza.
W razie potrzeby specjalista poszerzy diagnostykę i zaleci Panu odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz