Jak przyspieszyć porost zarostu u 21-latka?

Dzień dobry Nazywam się Jakub, mam 21 lat i bardzo chciał bym mieć zarost na buzi. I tutaj kieruje pytanie do państwa czy są jakieś witaminy, suplementy diety które mogły by przyspieszyć to żebym mógł mieć zarost na całej buzi ?

Witam Panie Jakubie,

Proszę oznaczyć sobie stężenie testosteronu we krwi rano na czczo. Odpowiada on za występowanie męskich cech, w tym za obecność zarostu. Jeśli będzie za niski, proszę wówczas skontaktować się z endokrynologiem, który zaleci Pani dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz