Brak zmian wskazujących wzmożoną ekspresję receptorów

Od ponad 2lat mam rozne objawy rakowiaka.na dzis wszystkie mozliwe.do tej pory rozne badania rk.mr.markery nic niewykazaly.na szczescie. Dzis odebralam wynik PET CT.calego ciala za pomova analogow somatostatyny.od poziomu glowy do 1/3 kosci udowych.WNIOSKI: w badaniu nie uwidoczniono zmian wskazujacych wzmozona ekspresje receptorow somatost.typowa dla guzow net.. Comi jest w takim razie? I czy na PetCt z galem widac inne guzy np.torbiel.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszytskich wyniko bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.