Brązowa wydzielina z grudkami - co to może oznaczać?

Witam, wczoraj zauważyłam dziwną brązową wydzielinę z grudkami na bieliźnie. Dzisiaj było to samo. Nie stosuję środków antykoncepcyjnych, nie współżyłam od paru miesięcy, a okres powinnam dostać za ok. dwa tygodnie. Dodam, że mam 17 lat. Trochę się martwię, bo nie wiem co to może oznaczać. Proszę o szybką odpowiedź.

Dzień dobry!
Brunatne plamienie może świadczyć o dodatkowym plamieniu na wskutek zaburzeń hormonalnych. Jeśli w wydzielinie pojawiły sie grudki, być może ma Pani stan zapalny dróg rodnych wymagający leczenia.
Z poważaniem