Brązowe plamienia na początku ciąży

2 dni temu zrobiłam test ciążowy i wyszedł wynik pozytywny - ciąża. Na jutro mam umówioną wizytę u ginekologa w celu potwierdzenia oraz sprawdzenia czy wszystko jest ok. Dzisiaj rano pojawiło się delikatne brązowe plamienie. Co może być tego przyczyną? Dodam, że 2 lata temu poroniłam w 8 tygodniu ciąży i wykazano dwurożność macicy tyłozgięcie.

Lek. Tomasz Budlewski

koneiczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiecej powiedzieć. proponuję udac sie do lekarza ginekologa.