Brązowe skrzepy a poronienie

Witam! współżyłam z moim chłopakiem dokładnie z 4 na 5 października okres powinnam dostać w ostatnim tyg tego miesiąca. pierwszy test robiłam dokładnie 2 tyg po stosumku i wyszedł negatywny drugi tydz po tym jak powinnam dostać okresu i wyszedł pozytywny. dzisiaj mijają dwa tygodnie od tego jak powinnam dostać okresu i właśnie dzisiaj tak jakby zaczęłam miesiączkować na ciemno-brązowy kolor ze skrzepami czy jeżeli jestem w ciąży to poroniłam?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ drugi wykonany test ciążowy był pozytywny, ciąża rzeczywiście jest bardzo prawdopodobna. Jeśli jednak pojawiło się krwawienie, powinna Pani skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Może to bowiem oznaczać zagrożenie poronieniem lub poronienie. W celu wyjaśnienia sytuacji proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem - proszę nie zwlekać.