Brązowe plamienia po trzech porodach

Witam mam problem dziś rano zauważyłam brązowe plamienie wieczorem było już koloru porzeczki czarnej a miesiączkę miałam około 7-8 dni temu wcześniej mi się zdarzyło takie leciutkie i pojedyncze plamki z 2 razy a pierwszy raz plamienie miałam około 3 i pul roku temu byłam u lekarza ale powiedział ze na razie jest wszystko w porządku jak by się częściej powtarzały to kazał przyjść miałam spokój aż do nie dawna czy to jest groźne ? urodziłam 3 dzieci a mam 29 lat najmłodsze ma 2,5 roczku

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.