Brązowe upławy i opóźniający się okres - co mi jest?

Witam. Trzy tygodnie temu kochałam się z moim chłopakiem. Zsunęła nam się prezerwatywa, ale mało prawdopodobne, żeby plemniki dostały się do środka. 6 dni temu powinnam dostać okres. Strasznie boli mnie dół brzucha i jajniki. Często chodzę oddawać mocz, ale podejrzewam, że może to być zapalenie pęchęrza. 3 dni temu dla pewności zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywny. Po dwóch dniach powtórzyłam - również negatywny. Jestem przeziębiona i trochę osłabiona, ponieważ mało sypiam. Wcześniej miesiączka była dość nieregularna, cykl trwał około 29-33 dni. Proszę, odpowiedzcie, co może być przyczyną opóźnienia? + od kilku dni mam na wkładce sporej ilości brązowe upławy.

Witam serdecznie!
Wyniki testów ciążowych można uznać za wiarygodne ze względu na czas ich wykonania.
Jest wiele czynników wpływających na długość cyklu, w tym te które Pani wymieniła tj. niedosypianie, stres, infekcja. Z tego też powodu nie widzę powodów do niepokoju. Brązowe plamienia są zapewne miesiączką, która ze względu na wspomniane powyżej okoliczności mogły zmienić charakter.
Pozdrawiam.