Budzenie nocne u półrocznego dziecka

itam czemu moje poł roczne dziecko nie przesypia nocy spi z nami i budzi sie czesto do piersi czemu sie budzi skoro czuje ze jest z nami?potrafi tak co 2 godz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jest to sytuacja w zakresie normy jak dla pół rocznego dziecka. Zapewne jest głodne oraz dzieci w tym wieku moga mieć właśnie bardzo krótka fazę snu co powoduje ze moga sie budzić z taka częstotliwością. Pozdrawiam