Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Budzenie nocne u rocznego dziecka

Mam rocznego synka. Dzieci w jego wieku często przesypiają całą noc bez pobudki na jedzenie. Tymczasem mój Olaf budzi się co 3-4 godziny na jedzenie. Nie jest to dobre, zwłaszcza dla jego ząbków. Wieczorem dostaje pożywną kaszkę na kolację. Jak zmienić jego nawyki?
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Mai tai - wiązanie chusty na plecach

Umiejętnie zawiązana chusta to świetny sposób na noszenie niemowlaka. Wiele mam ceni sobie to rozwiązanie. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jak wygląda wiązanie chusty mai tai.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam,
nie jest regułą, że wszystkie dzieci w wieku 1 roku przesypiają całą noc. Proszę spróbować, aby nocne pobudki nie były dla dziecka kojarzone z aktywnością, powinno być cicho, bez zapalania jasnego światła, bez zabaw, również atmosfera w domu podczas snu powinna być dostosowana do śpiącego dziecka.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy