Budzenie się i problemy ze snem u dziecka

Synek ma rok i nie zasypia w swoim lozeczku i co gorsza budzi sie co ok 2 godz. Zasypia u nas w syp. przy cycku (chce skonczyc karmic)przenosze go do lozeczka w jego pokoju, budz sie po ok 2 godz, do nas do lozka, zasypia, przenosze, i tak pol nocy az laduje u nas (a i tak budzi sie co chwila.Czy najpierw uczyc zasypainia samodzielnego w lozeczku- JAK?czy najpierw nie zabierania go do nas do lozka-JAK? czy najpierw przestac kamic piersia-JAK?, czy zrobic wszystko naraz? mieszkam w Norwegii...

najpierw nauczyć go zasypiania w swoim łóżeczku, dać mu misia dla towarzystwa," rozmawiać" z misiem, wtedy nie będzie się synek czuł samotny w łóżeczku, poza tym zostawiać delikatna lampkę w pokoju.