Budzenie z płaczem u 4-latka

Moj synek ma 4latka od kilku dni mniej wiecej o tej samej porze budzi sie z placzem, caly sie trzesie i mnie wzywa. Mimo ze utwierdzam go ze jestem przy nim i probuje go udpokoic to on nadal placze i mnie wola. Po paru minutach udaje mu sie go polozyc z powrotem do lozka. Nie wiem co robic? Martwie sie o niego

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.