Byliśmy w samej bieliżnie - czy mogę zajść w ciążę?

Czy jeśli wczorajszego dnia razem z chłopakiem byliśmy tylko w samych majtkach i ocieraliśmy się po intymnych miejscach a mu stał to mogę zajść w ciążę? Proszę o szybką odpowiedź. Boję się i nie wiem, co robić; jestem nastolatką, która się tylko całowała i bawiła ;(

Redakcja abcZdrowie

Witam.

W opisywanym przez Ciebie przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest znikome, a wręcz niemożliwe. Do zapłodnienia może dojść gdy nasienie, bądź płyn preejakulacyjny zostanie wprowadzony do dróg rodnych kobiety. Przez ubrania zapłodnienie jest praktycznie niemożliwe, szczególnie jeśli, jak opisujesz, nie doszło do wytrysku.

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl