C ok znaczy takie uczucie ściśniętego gardła?

Witam, nie wiem do kogo się zwrócić. Od 4 miesięcy mam uczucie ściśniętego gardła (daje to uczucie leku jakbym miała się udusić ) lekarz POZ mówi,że wszystko ok. Laryngolog też. Dostałam leki na nerwice,ale nic nie dają. Co to jest? Gdzie z tym iść? Bardzo to uprzykrza życie...

Wiem, jak trudne jest to uczucie. Wielu ludzi je odczuwa, niestety większość nic z tym nie robi, ponieważ leki nie pomagają. Bardzo zachęcam do podjęcia psychoterapii (polecam kierunek gestalt). Zaznaczam jednocześnie, że może się zdarzyć, że terapia będzie musiała trwać dłużej niż kilka sesji.

Pozdrawiam ciepło

Ewa Czernik