Uczucie ciała obcego w przełyku a możliwe dolegliwości

Witam. Od jakiegoś czasu czuje takie jakby ciało obce w gardle/przełyku. Obecnie wydaje się jakby to było w dolku między obojczykami. odchrzakuje tylko biała gesta wydzieline (dzisiaj tło w niej trochę krwi) a tego dziadostwa nie da rady. odczuwam to w różnym czasie, wczoraj prawie cały dzień, dzisiaj pod wieczór. Proszę o pomoc bo przerodzi mi się to w nerwice:(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie

Witam,

proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje o odpowiednich badaniach. Gdy wykluczy chorobę, może Pan skorzystać z psychoterapii, najlepiej w kierunku gestalt. Często taki objaw dają niewypowiedziane słowa, myśli.

Pozdrawiam
Ewa Czernik