Uczucie oszukiwania własnej siebie

Mam 23 lata, moje życie to ciągła raca i teraz studia. Mam brata który ma problem z alkoholem. Jestem singielką, ostatnio spotkałam kolege z dawnych lat i myślałam, że to to, spotkaliśmy się kilka razy ale on wyjeźdźa na szkółkę policyjną, nie wiem jak mam postępować wobec niego wydaje mi się, że z jego strony to nic poważnego. Ciągle słucham czyich problemów, sama nie lubie mówić o swoich "oszukuję siebie" że jest wszystko dobrze. Czasem chciałabym się zmienić, myślę że zaczynam świrować.

Witam,

napięcie stres, w jakim Pani żyje na pewno przyczynia się do obniżenia nastroju i obniżenia samooceny. Proszę pomyśleć o sobie, co jest dla Pani ważne, czego Pani potrzebuje, co chce Pani robić, jak chce Pani spędzać czas wolny, jakie ma Pani zainteresowania i jak chce je Pani realizować. Gdyby miała Pani trudność w odpowiedzi na te pytania (czasem tak się zdarza) proszę skontaktować się psychoterapeutą np. skoncentrowanym na rozwiązaniu BSFT. Kilka sesji powinno wystarczyć, by odzyskała Pani dobry nastrój i pozytywne nastawienie

Pozdrawiam
ewa Czernik