Bezpodstawne lęki u 20-letniej dziewczyny

Witam jestem 20-letnią dziewczyną i mam coś takiego że w głowie mam ciągle pytania po co ja żyje po co istnieje ? kim ja jestem? nie potrafie również cieszyć się życiem a kiedyś byłam bardzo rozrywkową osobą .na samym początku zaczeły dopadać mnie bez podstawne lęki ponieważ ja nie boje się niewiem np. jechać autobusem niewiem z kąd bierze się ten mój lęk po za tym kiedyś bardzo zależało mi na wielu rzeczach a teraz wszystko jest mi obojętne prosze o pomoc!!

Witam,
może powinna pani skonsultować swój stan zdrowia ze specjalistą. To mogą być objawy poważnych chorób lub zaburzeń. Proponuję zgłosić się do PZP na wizytę do psychologa lub psychiatry.
Pozdrawiam

Witam,

W Pani wieku, często zdarza się, że ludzie zadają sobie pytanie o sens życia. To czas kończenia szkół i zastanawiania się, co dla mnie w życiu będzie dobre. Jeśli dalej utrzymują się lęki, zachęcam Panią do kontaktu z psychoterapeutą. Kilka sesji zapewne pozwoli na poradzenie sobie z kłopotem.

Pozdrawiam
Ewa Czernik