Przygnębienie spowodowane zbyt nerwową pracą

witam, mam problem odnośnie przygnębienia spowodowanego zbyt nerwową pracą. Skończyłam nie dawno liceum i po dwoch tygodniach juz rozpoczełam pracę. nie mogę znaleźć swojego miejsca na tym świecie. Studiuje zaocznie Fir. mam cudownego chłopaka z którym dużo przeszłam. wspiera mnie ale powoli juz nie wytrzymuje tego ze wszystko jest u mnie na " nie". Nie potrafie się cieszyć, Głownym jest moja praca.. boje się ze jak ją strace nie znajde innej. Proszę o odpowiedz

Może to być kryzys tożsamościowy związany z doświadczanymi przez Panią zmianami i trudnościami. Podobne zaburzenia jednak mogą zwiastować także poważniejsze trudności- np depresje. Zachęcam do konsultacji z psychologiem, który zdiagnozuje, pomoże przyjrzeć się objawom i trudnościom, a także zaplanować i wprowadzić zmiany, które pozwolą Pani cieszyć się życiem.

Witam,

to duży sukces znaleźć tak szybko pracę. Świetnie :) Wsparcie mężczyzny ma wielką wartość. Jednak nie ze wszystkim może sobie poradzić. To naturalne. Zachęcam Panią do kilku sesji psychoterapeutycznych, podczas których będzie Pani mogła porozmawiać o tym co trudne i poszukać dobrego dla siebie rozwiązania.

Pozdrawiam
Ewa Czernik