Całkowity brak chrząstki po artroskopii

Jestem po 4 krotnej artroskopii kolana, mam prawie całkowity brak chrząstki, biorę co 6 miesięcy zastrzyk ostatnio Jonexa 4ml lecz nie można ich teraz dostać poszkuję podobnych ( w cenie i właściwościach.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, znalazłem jedynie preparatu o podobnym składzie o nazwie Synvics lub Synvics One (hylan G-F 20). Jednakże cena jest wysoka i przekracza prawdopodobnie w zależności od apteki 1000 złotych. Pozdrawiam