Carcinoma ductale invasium GII partim intraductale w wyniku badania patomorfologicznego

Witam. Bardzo proszę o ocenę rozpoznania patomorfologicznego guza piersi: Carcinoma ductale invasiumGII partim intraductale (DCIS)-typ lity. Część wewnątrzprzewodowa stanowi ok.15% objętości guza. Diameter tumoris 08 08 1,2 cm. Marginesy szer. przedni 1 cm,tylne 0,9 cm, górny 0,8cm,dolny 0,1 cm. wolne od nacieku nowotworowego. Jakie są możliwości leczenia i rokowania. Czy w takim przypadku konieczne będzie usuwanie węzłów chłonnych. Obecnie nigdzie nie są powiększone-doły pachowe wolne(bad USG).

Jeśli nie wykonano biopsji węzła wartowniczego podczas pierwszej operacji , to teraz nie jest to możliwe. Operacja była radykalna a guz miał poniżej 2 cm średnicy - rokowania są wiec dobre. Konieczna stała kontrola onkologiczna , zż