Carcinoma lobulare invasivum u kobiety z podejrzeniem przerzutów

mam pytanie odnośnie wyników mojej mamy wynik hispat a) carcinoma lobulare invasivum (95%) et DCIS (5%) w b)laesiones fibrosa cystico: fibrosis cystes utkania nowotworowego nie stwierdzono c) w 1/5 wyizolowanych węzłach chłonnych stwierdza się przerzuty raka. nowotwór nie przekroczył torebki. wynik receptorów ki-67:18,97% ekspresja receptorów estrogenów >90% komórek rakowych (intensywność odczynu+3) progesteronowego ok 80% intensywność =2 hercepttestu negatywny (0) z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nowotworu złośliwego z przerzutami do węzłów chłonnych. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.