Carcinoma mucocellulare, immunohistochemicznie

WYCINKI-BŁONA ŚLUZOWA ŻOŁĄDKA wynik badania carcinoma mucocellulare. Immunohistochemicznie CK Pan (+), CD68(+), BARWIENIE Z MUCYKARMINEM WYPADLO DODATNIO co to wszystko oznacza? operacja jest juz zaplanowana ale jakie sa rokowania

Mam za malo danych aby przez internet wypowiedzieć się co do rokowań, operacja konieczna a dalsze postepowanie zależne od wyniku badania hist-pat preparatu pooperacyjnego , zż

Wynik pozwala rozpoznać raka wydzielającego śluz, W chwili obecnej taki wynik w konfrontacji z innymi badaniami jest wskazaniem do podjecia, o ile nie ma przeciwwskazań pilnego leczenia operacyjnego. O rokowaniu można będzie rozmawiać po zakończeniu leczenia zasadniczego