Castangus stosowany na nieregularne cykle

Bardzo proszę o informacje: Mam nieregularne cykle, Pani doktor przepisała mi tabletki CASTANGUS, biorę je już ponad 2,5 miesiąca za niedługo skończę kuracje 90 dni, czy mam nadal je brać z miesięczna przerwa, jeśli po tabletkach okres dostawałam zawsze w 35 dniu cyklu? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Należy poczekać do pojawienia się okresu a następnie udać się do ginekologa.

Pozdrawiam.