Celowane badanie MRI z kontrastem aorty na całej długości

Witam serdecznie. Czy celowane badanie MRI z kontrastem aorty na całej długości az rozwidkenia, łącznie z organem zuckerkandla jest w stanie wykluczyć paraganglioma w tym obszarze? Badanie zostało wykonane na dobrym sprzęcie, przez doświadczonego radiologa jako uzupełnienie badania TK i MRI jamy brzusznej z kontrastem, które niczego nie wykazały w sensie, że ich wyniki były dobre.

Witam serdecznie,

Tak, badanie jest w stanie zobrazować patologię, podejrzewaną przez lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.