Celowane badanie MRI z kontrastem aorty na całej długości
Witam serdecznie. Czy celowane badanie MRI z kontrastem aorty na całej długości az rozwidkenia, łącznie z organem zuckerkandla jest w stanie wykluczyć paraganglioma w tym obszarze? Badanie zostało wykonane na dobrym sprzęcie, przez doświadczonego radiologa jako uzupełnienie badania TK i MRI jamy brzusznej z kontrastem, które niczego nie wykazały w sensie, że ich wyniki były dobre.

MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu
Badania krwi - cholesterol
Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.
Witam serdecznie,
Tak, badanie jest w stanie zobrazować patologię, podejrzewaną przez lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam.