Charczenie podczas kaszlu u rocznego dziecka

Witam. Moje dziecko od kilku dnie strasznie charczy podczas kaszlu czy oddychania. Podejzewamy ze moglo mu sie cos przykleic do zoladka.nie pokoi mnie to bo maly strasznie cierpi.jest jakis na to sposob.mamy ma rok.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
W takiej sytuacji wskazana jest wizyta u pediatry który oceni dziecko w bezpośrednim badaniu klinicznym. Nigdy nie powinniśmy bagatelizować tego typu objawów, niewykluczone bowiem że dziecko połknęło jakiś drobny przedmiot, który utkwił w drogach oddechowych i powoduje problemy z prawidłowym przepływem powietrza.