Chęć wypróżniania przy stosunku

Witam Mam bardzo nie przyjemny problem podczas stosunku. Kiedy kocham się z facetem chce mi się kupe... Najczęściej zdarza się to podczas "namiętnego" seksu. Dodam, że przed stosunkiem nigdy nie jadłem nic, co mogło by tym skutkować i nigdy tez przed stosunkiem nie czułam potrzeby skorzystania z toalety, zawsze zaczynała się ona podczas stosunku. Nie pozwala mi się to cieszyć przyjemnością z seksu, ponieważ bardzo mnie to stresuje...

Witam,

Proszę skonsultować się z lekarzem seksuologiem, lub choćby ginekologiem w tej sprawie. Czy problem pojawia się w przypadku każdej pozycji? Może warto spróbować takiej, która nie powoduje zwiększenia intensywności ruchu jelit, tj. takiej, w której nie ma styku brzuch-brzuch.

Pozdrawiam