W czym tkwi problem z brakiem orgazmu?

Witam, jestem 25 letnią kobietą i mam pewien problem. Nie odczuwam przyjemności z seksu oralnego, mimo że orgazm nie jest mi obcy. Za kazdym razem kiedy partner próbuje mnie zaspokoić w ten sposób po prostu się nudzę. Nie mam żadnych kompleksów, mam stałego partnera, a niestety seks oralnu nigdy nie sprawiał mi przyjemności mimo kilkuletnich starań. W czym może tkwić problem?

Dzień dobry,
proszę rozważyć poniższe zagadnienia: być może coś takiego jest w Pani podejściu do tego rodzaju seksu, co na poziomie nieświadomym nie pozwala się nim cieszyć, a opór objawia się znudzeniem. Kolejna rzecz to kwestia relacyjna, czy sytuacje, w których ktoś jest dla Pani, zajmuje się Panią, są dla Pani łatwe? I na koniec rozważyłbym poziom umiejętności partnera, czy on wszystko robi tak, jakby Pani chciała? Czy daje mu Pani wskazówki? Może możecie/potrzebujecie jakiejś zmiany?

pozdrawiam i jeżeli sprawa nie minie zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą-seksuologiem
Jarosław Józefowicz